'Bale je vrhunski igrač, može biti samo još bolji!'

Tottenhamov centarfor Peter Crouch postigao je svoj prvi pogodak ove sezone u Premiershipu, u domaćoj pobjedi nogometaša Tottenhama protiv Blackburna 4-2, u 13. kolu na White Hart Laneu...

Crouch je postigao pogodak u 69. minuti za 3-0, nakon toga je svoj drugi gol zabio sjajni Velšanin Gareth Bale, a onda su do kraja gosti uspjeli samo ublažiti poraz.

Junak utakmice bio je Bale, uz dva gola je i namjestio pogodak Romanu Pavljučenku u 42. minuti.

''On je krasan dečko i vrhunski nogometaš. Svi pričaju o njemu jer ima stvarno odličnu sezonu. U nastavku može biti samo još bolji!''

Crouch je, dakako, bio zadovoljan igrom i rezultatom protiv Blackburna.

''Bila je to utakmica za uživanje. Znali smo da možemo zabiti puno golova, uvijek to možemo napraviti jer imamo stvarno veliki napadački potencijal u momčadi. Odigrali smo stvarno dobru utakmicu i zaslužili tri boda.''