'Petarda' Sampdorije

Atalanta šokirala Inter: Četiri puta pogodili okvir gola!

Nogometaši Atalante priredili su iznenađenje pobjedom u gostima kod Intera 2-1 u 29. kolu talijanskog prvenstva…

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić zaigrao je od 82. minute za Inter, koji nije slavio protiv Atalante od 2010. godine. Nije ni ovoga puta, iako su domaći nogometaši uz jedan pogodak, koji je postigao Icardi u 36. minuti, još četiri puta pogodili okvir gola.

Atalanta je do četvrte uzastopne ligaške pobjede, što joj je najbolji niz ove sezone, stigla dvama golovima Giacoma Bonaventure, u 35. i 90. minuti. Marko Livaja ostao je cijelu utakmicu na klupi Atalante.

Sampdoria je kao domaćin razbila Veronu s 5-0. Roberto Soriano bio je dvostruki strijelac. Za momčad Siniše Mihajlovića, to je treća pobjeda u zadnje četiri runde.

Udinese je kao domaćin svladao Sassuolo 1-0 pogotkom veterana Antonija Di Natalea u 26. minuti. Isti igrač nije iskoristio kazneni udarac u 36. minuti, dok je za goste priliku s bijele točke propustio realizirati Sergio Floccari u 72. minuti.

Bologna je također bila uspješni domaćin, pobijedila je Calgiari 1-0. (TS)

Inter Milan 1-2 Atalanta (All Goals) 23-03-2014 by hediy