Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Abidal na treninzima već za četiri tjedna!

Eric Abidal u srijedu navečer pušten iz bolnice na kućnu njegu nakon što je šest dana ranije u katalonskoj prijestolnici operirao tumor na jetri.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Tri vijesti o kojima se priča divider Ivan Rakitić BOMBA IZ SPLITA Ivan Rakitić ponovno na terenu! "Stiže u naš hram" Nikola Vlašić talijani javljaju Sjajne vijesti za Dalića i Hrvatsku: Vlašić će sljedeće sezone imati ulogu u kakvoj nije bio od Hajduka Torcida "Dođite vamo" VIDEO Pogledajte kako su navijači Hajduka ispratili svoje igrače nakon poraza u Linzu

"Naš je nogometaš dobio zeleno svjetlo za napuštanje bolnice u srijedu navečer. Trenutačno se odmara kod kuće. Njegov oporavak teče dobro i dosad nije bilo nikakvih komplikacija", priopćili su iz FC Barcelone istaknuvši:

"Nastavit će se oporavljati u svom domu, a za četiri tjedna trebao bi biti u stanju započeti s laganim individualnim treninzima, nakon kojih bi se mogao priključiti momčadi."

>> Drama u Barci: Abidalu otkriven tumor!

>> Abidalu uspješno odstranjen tumor

>> VIDEO: Igrači Reala dali podršku Abidalu

Prošlog se četvrtka francuski 31-godišnji ljevonogi branič podvrgnuo trosatnoj operaciji odstranjivanja tumora.

Više o

Nastavi čitati
divider