Tenis
SPORTOVI
Tenis

Karlović pobijedio, Hrvatska opet u Svjetskoj skupini

Hrvatski tenisači plasirali su se u Svjetsku skupinu Davis kupa za sljedeću sezonu. Ivo Karlović donio je Hrvatskoj ključni treći bod protiv Brazila, pobjedom nad Belluccijem 7:6 6:4 6:7 7:6 i tako se Hrvatska vratila u Svjetsku skupinu.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Karlović se zbilja mučio tijekom cijelog meča, a u igri je Brazilac nedvojbeno bio bolji. No, moćni servis 'Diva sa Šalate' učinio je svoje, kao i mnogo puta prije. Bellucci nije bio u stanju ugroziti servis prvog hrvatskog tenisača, a u tie-breaku je Karlović dvaput bio smireniji.

Izbornik Goran Prpić bio je izuzetno sretan nakon ovog susreta, a vjerojatno mu je i pao kamen sa srca, s obzirom da su naši bili veliki favoriti u ovom dvoboju.

Hrvatska sada vodi s nenadokandivih 3:1. U posljednjem petom meču, koji o ničemu ne odlučuje, igrat će najverojatanije 'rezervni' tenisači obje reprezentacije.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍