breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Tottenhamu turnir u čast 100-godišnjice Feyenoorda

Nogometaši engleskog Tottenham Hotspura, novog kluba hrvatskog reprezentativca Luke Modrića, pobjednici su turnira u Rotterdamu priređenog u čast 100-godišnjice postojanja Feyenoorda.

Nakon što su u petak svladali Celtic sa 2-0, igrači Tottenhama su u nedjelju sa 3-0 nadvisili Borussiju iz Dortmunda. Modrić nije sudjelovao u pobjedi svoje momčadi, dok je napadač naše reprezentacije Mladen Petrić odigrao svih 90 minuta za Borussiju, te propustio dvije izgledne prilike za pogodak. Njegov udarac u 4. minuti obranio je vratar Tottenhama Gomes, dok je slobodni udarac sa 20-ak metara u 26. minuti Petrić poslao malo preko gola.

Drugo mjesto na turniru pripalo je škotskom prvaku Celticu koji je u posljednjem dvoboju turnira sa 3-1 svladao slavljenika Feyenoord, treća je Borussia, a posljednji domaćin.