Modrić s Tottenhamom izvukao bod protiv Chelsea

U derbi susretu 3. kola engleske Premijerlige Chelsea i Tottenham su na Stamford Bridgeu igrali 1:1, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za goste cijelu utakmicu.

Chelsea je bio bolja momčad tijekom cijele utakmice, a svoju su nadmoć okrunili u 27. minuti, nakon kornera. Lopta se tada u srcu šesnaesterca odbila od noge Juliana Bellettija i završila iza leđa Tottenhamova vratara.

Međutim, gosti su ipak izravnali tik prije poluvremena. Akcija je krenula od Modrića, čiji pokušaj dodavanja presijeca Lampard, ali pritom nehotice savršeno asistira Darrenu Bentu koji smireno šalje loptu kroz noge Petra Čecha.

U drugom dijelu Chelsea je imao čitav niz prilika za pobjednički pogodak, ali svojim se promašajima istakao Nicolas Anelka, pa su gosti na kraju ipak odnijeli bod, prvi za njih ove sezone.