Petrić i Olić preokrenuli dramatični dvoboj protiv Bayera!

Hrvatski reprezentativci Ivica Olić i Mladen Petrić donijeli su svojim pogocima pobjedu HSV-u nad Bayer Leverkusenom, koji je u Hamburgu vodio sa 2:0.

Iako su gost uvjerljivo vodili, HSV je na kraju ipak uzeo sva tri boda. Olić je poravnao na 2:2 u 51. minuti, a Petrić u 72. donio pobjedu. Inače, Olića je u 68. minuti zamijenio upravo Petrić, a HSV se ovom pobjedom popeo na čelo ljestvice sa 10 bodova.

Werder je u Bremenu, uz ulazak Jurice Vranješa u 84. minuti, svladao Energie sa 3:0, ali tek pogocima u završnici,Hertha i VfL Wolfsburg su igrali 2:2, a Josip Šimunić je odigrao cijelu utakmicu za domaćine. Najuzbudljivije je bilo u Dortmundu gdje su Borussia i Schalke igrali 3:3, a gosti su vodili sa čak 3:0. U toj utakmici za domaće nije igrao Robert Kovač, kao ni Ivan Rakitić za goste.

Hoffenheim i Stuttgart su igrali 0:0, a prvak Bayern je lako slavio u gostima kod Koelna (3:0).