Joe Cole spasio Englesku

Izabranici Fabija Capella startali su u našoj skupini neuvjerljivom pobjedom protiv Andore 2:0. Joe Cole zabio je oba pogotka, nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu, te je tako spasio Gordi Albion od još veće blamaže.

Za razliku od naše reprezentacije, koja se predstavila u svojoj prvoj utakmici u jako dobrom izdanju, Englezima je malo falilo da se potpuno osramote. Naime, na gostovanju kod Andore njihovi navijači su ih propisno izviždali na poluvremenu, kada je rezultat bio sramotnih 0:0.

Bunker slabašne Andore bio je nepremostiva prepreka za slavne engleske napadače sve dok na početku drugog poluvremena u igru nije ušao Joe Cole. On je već u 48. minuti donio prednost otočanima, a onda u 55. minuti drugim je svojim pogotkom potpuno riješio utakmicu.

Bodove su Capellovi momci na kraju ipak osvojili, no uz takvu igru pobjedi u Maksimiru ne mogu se nadati.