Bundesliga: Petrić donio pobjedu HSV-u, novi kiks Bayerna

Utakmice 6. kola Njemačke lige obilježio je poraz prvaka Bayerna u Hannoveru (0:1), te "golijada" u Bremenu gdje je Werder sa čak 5:4 svladao Hoffenheim.

Novim gorkim porazom Bayerna najviše se okoristio HSV, koji je pobjedom kod kuće nad Borussiom Mönchengladbach došao na čelo ljestvice. Jedini pogodak na utakmici zabio je naš Mladen Petrić u 11. minuti. Ivica Olić bio je također na terenu i to svih 90 minuta.

Werder je u posljednja dva kola zabio nevjerojatnih 10 pogodaka! Ovaj put je, u vrlo zanimljivom dvoboju, momčad iz Bremena bila bolja od Hoffenheima, s rekordnih 5:4 kod kuće.

Bod manje od trenutno vodećeg HSV-a ima Bayer Leverkusen, koji je u gostima sa 3:2 svladao Bochum, a Borussia Dortmund je bez našeg Roberta Kovača svladala kod kuće Stuttgart sa uvjerljivih 3:0.

Hertha je u Berlinu izgubila od Energie Cottbusa (0:1), a do 63. minute je za domaće igrao Joe Šimunić.

U nedjelju igraju Eintracht Frankfurt i Arminia Bielefeld, te Karlsruher SC i VfL Wolfsburg.