Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Aršavin i Modrić zajedno u Tottenhamu?

Licitirao je Zenit sa svojim „zlatnim dečkom“, kojem se više ne ostaje u Rusiji, toliko da je „paprena“ cijena počela padati. Aršavin je sanjao Barcelonu pa je naglo zavolio Arsenal, a karijeru bi mogao nastaviti i u Tottenhamu.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Zvijezda Zenita iz St. Petersburga karijeru je želio nastaviti u Barci, no njegov klub odbio je dvije ponude Katalonaca. 

Po navodima uz Rusije, Aršavin je počeo moljakati klub da mu ostvari veliki san.

Zbog toga je navodno Zenit odlučio spustiti cijenu od 30 milijuna eura nadajući se kako će se Barca opet javiti. No prvi se javio Modrićev Tottenham koji je „složio“ ponudu u vrijednosti 20 milijuna eura.

Ipak bi mogla presuditi Aršavinova želja da zaigra za Barcelonu pa će Zenit pričekati da „ponos Katalonije“ ponudi novi iznos koji bi naravno trebao biti veći od onog koji je ponudio Tottenham.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍