Lazarov prvi strijelac prvanstva

Makedonija bolja od Koreje, Kiro zabio čak 15 komada

Kiro Lazarov postigao je čak 15 pogodaka i odveo Makedoniju do pobjede nad Južnom Korejom 32-31. Time je Makedonija svoj nastup završila na 11. mjestu.

Lazarov je došao do brojke od ukupno 92 pogotka na SP u Hrvatskoj te je naravno, prvi strijelac prvenstva. 28-godišnji Lazarov, inače desni vanjski Zagreb CO-a, time je pretekao sjajnog Korejca Kyung-Shin Yoona, koji je na na SP u Islandu 1995. postigao 86 golova.

Najbolji strijelac kod poraženih je bio Yikyeong Jeong sa sedam pogodaka, a treba reći da je Makedonija cijelu utakmicu provela u blagoj prednosti. Nakon plus 3 tijekom prvog poluvremena, pa 14:14 na poluvremenu, u nastavku se igralo pogodak na pogodak, a Stolivo je trideset sekundi prije kraja zabio krucijalni pogodak za konačnih 32-31.