Srbi razvalili Australiju, Tunis namučio Španjolce

Rukometaši Njemačke, Španjolske i Srbije stigli su do pobjeda u prvim utakmicama četvrtog dana rukometnog SP-a u Švedskoj...

Španjolski rukometaši dosta su se mučili protiv neugodnih Tunižana. Utakmica je bila u egalu već dio susreta, da bi tek u posljednji pet minuta zahvaljujući vrataru Hombradosu otišli na tri-četiri pogotka prednosti i mirno priveli posao kraju.

Njemačka je stigla do iznimno lake pobjede protiv slabašnog Bahraina. Nijemci su vodili tijekom cijele utakmice. Već na poluvremenu je bilo 20:9, a do kraja 38:18. Glandorf je zabio četiri pogotka za pobjednike, Klein i Spenger po šest.

Srpski rukometaši su pak imali iznimno lagan posao protiv slabašne Australije. Već na poluvremenu su otišli do 16:8, a zatim rutinski do kraja povećavali prednost za konačnih 35:18.