Zvijezda Meksika: Tužan sam i razočaran

Nogometaš meksičke reprezentacije Giovani dos Santos izrazio je nezadovoljstvo rezultatom 1-1 u uvodnoj utakmici Svjetskog prvenstva protiv domaćina, Južnoafričke Republike...

'Tužan sam što nismo pobijedili, to nam je bio jedini cilj. Dakako, ne samo moj, već cijele momčadi', kaže ofenzivni vezni nogometaš londonskog Tottenhama na posudbi u turskom Galatasarayju.

Meksikanci su ostavili daleko bolji dojam na utakmici, imali su više prilika, ali na kraju su strepili i za taj jedan bod. Siphiwe Tshabalala doveo je Južnoafrikance u vodstvo u 55. minuti, a konačnih 1-1 postavio je Rafa Marquez u 79. minuti.

>> Južna Afrika i Meksiko remizirali na otvaranju SP-a!

>> Parreira: Remi je pravedan; Aguirre: Plivali smo kontra struje

'Imali smo dominaciju cijelu utakmicu, ali smo znali da će domaćini vrebati šansu iz kontranapada i da bi mogli biti opasni. Bez obzira na ishod prve utakmice, i dalje možemo zadržati isti mentalitet. I u ostalim utakmicama idemo na pobjedu. Nadam se da možemo dobiti Francusku', kaže Dos Santos.