'Ovo je najveće razočaranje u mojoj karijeri!'

Samuel Eto'o ne može se pomiriti s ispadanjem Kameruna sa Svjetskog nogometnog prvenstva...

Samuel Eto'o, najbolji kamerunski nogometaš, na jugu Afrike je treći put nastupio na Svjetskom prvenstvu, ali je i treći put okončao natjecanje već nakon prvog kruga...

Porazom od Danske 2-1 reprezentativci Kameruna su postali prva momčad koja je već u natjecanju po skupini završila svoj nastup. Ništa im neće promijeniti niti možebitna pobjeda u zadnjem kolu skupine E protiv Nizozemske.

Eto'o je, pak, zabio protiv Danaca za 1-0, a pogodio je i stativu pri kraju prvog poluvremena, kod rezultata 1-1. U svakom slučaju, bio je neutješan nakon ovakvog scenarija.

'Ovdje u Južnoafričkoj Republici sam doživio najveće razočaranje u svojoj karijeri. Stvarno sam na prvenstvo došao prepun entuzijazma, kako u osobnom pogledu, tako i u reprezentativnom. Nadao sam se dobrom rezultatu, nadao sam se da ćemo trajati, no ispalo je drugačije,' rekao je igrač Intera, te nastavio:

'Dao sam sve od sebe, sve što imam u svojim nogama i u srcu. Nažalost, avantura je za nas prerano završila. Danska? Morali smo ih slomiti u prvom poluvremenu, tada smo morali dobiti utakmicu. No, imali smo stvarno dosta nesreće u prve dvije utakmice. Stvarali smo mnogo šansi, ali ih nismo realizirali. Tako se dogodilo i sada nam ostaje tek da pokušamo zaboraviti sve i na pravi se način oprostiti od Mundijala.'