Kauboji složni: Potući ćemo se s Francuzima za zlato!

Nakon pobjede protiv Poljske u polufinalu, hrvatski igrači najavljuju pohod na zlato.

Drago Vuković zabio je 2 pogotka Poljacima, a svakako će u sjećanju ostati pogodak za konačnih 24:21, kada su sudačke ruke bile podignute.

'Bilo je treme na početku kod obje ekipe, ili barem grča. Zato je tako teško bilo na otvaranju utakmice ali na kraju smo zasluženo slavili. Čestitke navijačima koji su nas došli podržati u ovako velikom broju. Poljaci imaju respekt prema nama i kada smo preuzeli vodstvo držali smo ga do kraja. Idemo po zlato', najavio je okršaj s Francuzima Vuković.

I dok je Čupić zabijao iz sedmeraca Zrnić je dobio priliku da više igra na desnom krilu. Dva pogotka iz isto toliko pokušaja, na redu su stari znanci - Francuzi.

'Malo smo bili statični u prvom poluvremenu. U svlačionici smo se dogovorili da se unatoč teškim nogama moramo pokrenuti. U nastavku smo stisnuli i slomili smo Poljsku. Za finale ćemo svi biti spremni. Poznajemo Francuze, potući ćemo se i pokušati doći do zlata', kazao je Zrnić.