U 39. je minuti utakmice 1/16 finala Njemačkoga nogometnog kupa između domaćeg Hoffenheima i drugoligaša Ingolstadta iznervirani Vedad Ibišević sucu poručio da je 'šu...'...

Sudac utakmice Tobias Stieler presudio je jedan prekršaj u korist igrača koji je s bosanskim napadačem bio u duelu, te je Ibiševiću nakon uvrede smjesta pokazao crveni karton.

U tom je trenutku na semaforu bilo 0-0 i reprezentativac Bosne i Hercegovine svojom je nesmotrenošću ozbiljno ugrozio plasman svoje momčadi u osminu finala. Ipak domaći su pogotkom Dembe Ba u 63. minuti izborili prolaz u nastavak natjecanja.

Osim što je kažnjen trima utakmicama zabrane nastupa u DFB-Pokalu, Ibišević je svojim potezom razočarao trenera Ralfa Rangnicka, koji je najavio da ga neće koristiti u nedjeljnoj utakmici 10. bundesligaškog kola protiv Hannovera.