Ostali sportovi
SPORTOVI
Ostali sportovi
Odmah odveden na operaciju

Stravična ozljeda na košarkaškoj utakmici

Stravičnu ozljedu doživio je Edgar Rafael Sosa, playmaker reprezentacije Dominikanske republike.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

U utakmici košarkaškog prvenstva Južne Amerike koju su u ponedjeljak igrali Dominikanska Republika i Panama u posljednjim trenutcima utakmice Sosa je krenuo u prodor prema košu, a nezgodno je doskočio i slomio nogu u potkoljenici.

Prizor je izgledao stravično, a 23-godišnji košarkaš koji igra u talijanskom klubu Angelico Biella odmah je odveden u bolnicu. Još uvijek se ne zna koliko će izbivati s parketa, a tu je utakmicu Dominikanska republika pobijedila rezultatom 92-68.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍