U svim medijima

'Ne shvaćam zašto je problem što sam se fotografirao s Messijem'

Paragvajski sudac Nicolas Yegros, koji je izazvao skandal fotografiravši se s Lionelom Messijem na poluvremenu utakmice Čile - Argentina, tvrdi da ne razumije zašto se oko njegova postupka digla tolika buka…

Čile i Argentina su, podsjetimo, u utorak u Santiagu igrali kvalifikacijski dvoboj za Svjetsko prvenstvo u Brazilu, a u poluvremenu je najboljem svjetskom nogometašu prišao Yegros, koji je na toj utakmici obnašao dužnost linijskog suca, i zatražio ga da se zajedno fotografiraju.

Krajnje neprofesionalnim potezom Yegros se probio u većinu svjetskih medija, a još se uvijek čeka reakcija Međunarodne nogometne federacije (FIFA). No, za Paragvajca u cijelom slučaju nema ništa sporno.

''Stvarno ne razumijem zašto se toliko priča o tome. Suci su dio nogometnog okruženja i ne vidim zašto je ovo problem. Pa fotografirao sam se i s Alexisom Sanchezom koji je Čileanac i Messijev suigrač u Barceloni'', izjavio je Yegros južnoameričkim novinarima.

Inače, Argentina je pobjedom 2-1 učvrstila vodstvo na ljestvici južnoameričkih kvalifikacija, a Messi je zabio prvi gol na utakmici u 28. minuti.(TS)