Voli se 'gibat'

Atraktivna američka golmanica osvanula u sasvim drukčijem izdanju

Hope Solo, odlična 30-godišnja golmanica američke nogometne reprezentacije, nije se uspjela plasirati u finale američkog 'Plesa sa zvijezdama'...

Devet tjedana izdržala je Hope Solo sa svojim partnerom u 13. sezoni natjecanja u plesu na ABC-u, ali je u polufinalu ipak eliminirana.

"Kada već nisam osvojila glavnu nagradu na ovome natjecanju, nadam se da ću uzeti zlato na Olimpijskim igrama u Londonu iduće godine", izjavila je Solo, koja je upisala 103 nastupa u karijeri za američku reprezentaciju.

Ona u svojoj biografiji već ima olimpijsko zlato, iz Pekinga 2008. godine. Bila je izabrana za najbolju golmanicu ovogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Njemačkoj, na kojem je američka selekcija osvojila srebrnu medalju.

Nedavno je Hope Solo pozirala gola za američki sportski magazin ESPN...