Spektakl sve iznenadio

Atmosferu na Kutiji šibica podgrijale čak i djevojke!

U prvom kolu 41. Malonogometnog turnira Kutija šibica nastupila je ekipa Office shoes-a protiv momčadi Ludnice, jednih od favorita natjecanja.

Djevojke su pod vodstvom voditelja ekipe Damira Jančića, prilikom izlaska na teren izazvale pravi šok, kako kod igrača, tako i kod sudaca i publike koji su se prvi put susreli sa ovakvom situacijom. Nakon fotosessiona u Timberland čizmama, obaveznom modnom dodatku ove sezone, djevojke su obule Converse tenisice i istrčale na teren. Ekipa Offfice shoesa predvođena kapetanom Željkom Ujlaki krenula je svim snagama, a dečki iz ludnice bez problema su prihvatili izazov.

Djevojke su uz glasno bodrenje publike 'dominirale' većim dijelom utakmice napadima najbolje igračice Ive Batel i vodile sve do rezultata 5:4. Naime tada, ekipa Ludnice već 'izluđena' obranama vratarke Milene Maras u posljednjih pet minuta postiže pobjedničkih čak tri gola za konačnih 7:5. Bez obzira na poraz, ekipa Office shoesa pobrinula se za pravi presedan na ovom tradicionalnom turniru i tako svim prisutnima priuštila 40 minuta dobre zabave.