šteta...

Vekić ispustila veliku priliku protiv 13. igračice svijeta: Imala oba seta na dlanu, no izgubila je 2:0

Donna Vekić zaustavljena je od Madison Keys u 2. kolu WTA turnira u Rimu.

Donna Vekić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nakon malo manje od dva sata Donna Vekić zaustavljena je u 2. kolu WTA turnira u Rimu. Bolja je od nje sa 7:6 i 7:6 bila 13. igračica svijeta Madison Keys.

Vekić je u prvom setu gubila 4:0, a nakon toga preokrenula rezultat i povela sa 6:5 i imala servis za osvajanje prve dionice. Međutim Keys je uzvratila i nakon toga s uvjerljivih 7:2 u tie-breaku osvojila prvi set.

U drugom je Vekić imala 4:1, te 5:4 i 6:5 na servisu Madison Keys, no ni to nije bilo dovoljno da osvoji barem jedan set. U drugom tie-breaku ponovila se priča iz prve dionice, no ovoga puta još gore. Donna je ostala bez osvojenog poena!

Jedini preostali predstavnik u Rimu u pojedinačnoj konkurenciji ostao je Marin Čilić.