Tenis
SPORTOVI
breaking news !: Pogledajte tko je osvojio mandat u prvom krugu, a evo i gdje ćemo na izbore za dva tjedna
Tenis
Prvi veliki turnir

Pobjednički povratak Serene Williams: ''Malo sam 'zahrđala', ali nema veze''

Bivša najbolja tenisačica svijeta, Amerikanka Serena Williams (36) pobjedom se vratila na WTA Tour nakon više od godinu dana pauze zbog rođenja kćeri, ona je u susretu 1. kola velikog turnira u Indian Wellsu svladala Kazahstanku Zarinu Dijas sa 7-5, 6-3.

Serena Williams (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Bivša najbolja tenisačica svijeta, Amerikanka Serena Williams (36) pobjedom se vratila na WTA Tour nakon više od godinu dana pauze zbog rođenja kćeri, ona je u susretu 1. kola velikog turnira u Indian Wellsu svladala Kazahstanku Zarinu Dijas sa 7-5, 6-3.

Bio je to prvi meč Serene Williams nakon što je u siječnju prošle godine osvojila Australian Open tijekom kojega je imala glasnu podršku s tribina.

"Definitivno nije bilo lako, ali bilo je dobro. Malo jesam 'zahrđala', ali nema veze. Sada idem kući svojoj kćerkici i uzbuđena sam zbog toga", rekla je osvajačica 23 Grand Slam turnira u pojedinačnoj konkurenciji.

Serena je rodila kćer Alexis Olympiju 1. rujna prošle godine te je planirala povratak ranije ove godine, no zbog zdravstvenih komplikacija nakon poroda stvorili su joj se krvni ugrušci u plućima, pa je morala odgoditi svoj prvi nastup sve do ožujka.

U 2. kolu Serena će igrati protiv trenutačno 29. igračice svijeta, Nizozemke Kiki Bertens.

 

REZULTATI:

Sorana Cirstea (Rum) - Monica Niculescu (Rum) 6-2, 6-3

Serena Williams (SAD) - Zarina Dijas (Kaz) 7-5, 6-3

Monica Puig (Pur) - Beatriz Haddad Maia (Bra) 6-3, 7-6 (3)

Natalija Vihljanceva (Rus) - Vera Zvonareva (Rus) 6-3, 6-2

Danielle Collins (SAD) - Taylor Townsend (SAD) 2-6, 6-4, 6-3

Sofija Žuk (Rus) - Alize Cornet (Fra) 7-5, 6-4

Su-Wei Hsieh (Tai) - Carina Witthoeft (Njem) 5-4 - predaja

Mona Barthel (Njem) - Veronica Cepede (Par) 6-2, 6-1

Jennifer Brady (SAD) - Mihaela Buzarnescu (Rum) 3-6, 6-4, 6-2

Yanina Wickmayer (Bel) - Kayla Day (SAD) 6-3, 6-2

Catherine Bellis (SAD) - Sara Sorribes (Špa) 6-0, 6-3

Jekaterina Makarova (Rus) - Kirsten Flipkens (Bel) 6-2, 6-4

Viktorija Azarenka (Bje) - Heather Watson (VB) 6-4, 6-2

Katerina Siniakova (Češ) - Christina McHale (SAD) 3-6, 6-2, 7-6 (6)

Aleksandra Sasnovič (Bje) - Magda Linette (Polj) 5-7, 7-6 (2), 7-6 (4)

Lara Arruabarrena (Špa) - Lesja Curenko (Ukr) 3-6, 6-3, 6-4

Više o

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍