Bravo!

Petra Martić izbacila 22. igračicu svijeta na turniru u Indian Wellsu

Od 10 break-lopti u meču Petra je iskoristila četiri, a imala je samo jedan as-servis.

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u 3. kolo WTA turnira u Indian Wellsu svladavši Slovenku Tamaru Zidanšek s 7-5, 7-6 (8) za dva sata igre.

Martić (WTA-79) je izbacila 22. igračicu svijeta u dva tijesna i dramatična seta, a Dućanka je mogla i ranije do pobjede jer je u drugom setu vodila s 5-3, a kod 5-4 servirala za meč.

gol expired VIDEO Spektakularan gol u HNL-u: Grezda sam sebi asistirao pa zabio glavom divider

Petra je i u "tie-breaku" propustila dvije meč lopte, ali je iskoristila treću za šesnaestinu finala ovog prestižnog turnira. U prvom setu Martić je nadoknadila zaostatk od 1-3, da bi u 12. igri iskoristila tek četvrtu set-loptu.

gol expired Na utakmici Hrvatskog dragovoljca i Rijeke očekuje se na terenu 20 igrača Rijeke divider

Od 10 break-lopti u meću Petra je iskoristila četiri, a imala je samo jedan as-servis.

Bio je ovo njihov treći sraz i treća pobjeda hrvatske igračice, koja se u 3. kolu sastaje s pobjednicom dvoboja Britanke Raducanu i Francuskinje Garcije.