nick poludio

Nadal izbacio Kyrgiosa koji se svađao sa sucem: "Ti si nitko"

Vrlo sadržajno bilo je na meču Nadala i Kyrgiosa.

Tri sata i tri minute trebale su najboljem španjolskom tenisaču Rafaelu Nadalu za pobjedu 6:3, 3:6, 7:6 (5), 7:6 (3) nad Australcem Nickom Kyrgiosom, kojom se plasirao u 3. kolo Grand Slam turnira u Wimbledonu.

Kyrgios se tijekom meča posvađao sa sucem, nezadovoljan jer nije upozorio Nadala zbog otezanja između poena. "Ti si nitko. Kakav je osjećaj sjediti gore? Osjećaš li se moćno?" rekao mu je između ostaloga.

SVAĐU KYRGIOSA I SUCA POGLEDAJTE OVDJE

Nadalov je sljedeći suparnik Francuz Jo-Wilfried Tsonga, koji je u tri seta sa 7:6 (4), 6:3, 6:3 pobijedio Litavca Ričardasa Berankisa.

U konkurenciji tenisačica Serena Williams bila je na iskušenju protiv 18-godišnje Slovenke Kaje Juvan, koja je osvojila prvi set, ali je sedmerostruka wimbledonska pobjednica na kraju slavila sa 2:6, 6:2, 6:4.

gol expired Kakvu foru je Kyrgios prodao Nadalu: As u samo njemu svojstvenom stilu divider