A sad - Goffin

Ćorić pobjedom otvorio turnir u New Yorku: Pomeo Pairea u prvom setu pa mu ovaj predao

Mladi hrvatski tenisač je dobio prvi set rezultatom 6-0 nakon svega pola sata igre, a nakon što je osvojio i prvi gem drugog seta, Francuz je predao meč.

Hrvatski tenisač Borna Ćorić pobjedom je startao na Western & Southern Openu koji se tradicionalno održavao u Cincinnatiju, ali ove godine zbog koronavirusa domaćin je New York.

Ćorić je u prvom kolu odmjerio snage protiv Francuza Benoita Pairea koji je predao meč nakon što je izgubio sedam gemova u nizu.

Ćorića u idućem kolu očekuje Belgijanac David Goffin koji je u prvom kolu bio slobodan.

Bit će to njihov peti međusobni susret, a prethodna četiri je dobio Goffin. Međutim, posljednji put su igrali 2016.