Tenis
SPORTOVI
Tenis
Pogledajte galeriju

Legendarna tenisačica navratila u Zadar na nekoliko treninga

Venus Williams trenirala je u teniskom kompleksu ŠC-a Višnjik.

Legendarna Venus Williams, bivša najbolja tenisačica svijeta i vlasnica čak pet vimbldonskih titula, došla je u zadarski sportski centar Višnjik, u kojem će odraditi nekoliko treninga poslije svojeg nedavnog nastupa na Wimbledonu, na kojem je u mješovitim parovima zaigrala s Jaimejem Murrayem.

Na teren ju je izveo povremeni hrvatski Davis Cup reprezentativac Matija Pecotić, s kojim je zaigrala poslije zagrijavanja i istezanja.

"Počašćeni smo i ponosni što je velika teniska zvijezda poput Venus Williams za dio svojih aktivnosti odabrala naš teniski kompleks. Želimo joj da se u našem gradu osjeća ugodno, a da na Višnjiku ostvari sve što ima u planu i programu", kratko je rekao Denis Karlović, direktor ŠC-a Višnjik.

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍