ako ovako nastavi...

Brutalno izdanje Petre Martić za 4. kolo Roland Garrosa!

Hrvatska tenisačica Petra Martić izborila je 4. kolo Roland Garrosa nakon što je za manje od 50 minuta slavila protiv 17. nositeljice.

Hrvatska tenisačica Petra Martić izjednačila je svoj najbolji rezultat karijere na Grand Slam turnirima plasiravši se u 4. kolo Roland Garrosa! Za manje od 50 minuta Martić je sa 6:1, 6:1 slavila protiv Anastazije Sevastove, 17. nositeljice turnira.

Bilo je to najbolje dosadašnje izdanje naše tenisačice koja je bez ikakve šanse ostavila Latvijku, ne ponudivši joj nijednu priliku za break. Martić je pet puta oduzimala servis svojoj suparnici.

Našoj tenisačici u idućem kolu suparnica je 5. nositeljica, Ukrajinka Elina Svitolina. Ona je slavila protiv Poljakinje Magdalene Linette, koja je kolo ranije izbacila Anu Konjuh, sa 6:4, 7:5. Meč njih dvije trebao bi biti na rasporedu već u ponedjeljak, jer su ove današnje mečeve trebale igrati još u subotu.