Osvojio tek dva gema

Nalbandian ponovno preteška prepreka za potpuno neuvjerljivog Dodiga!

Hrvatski tenisač Ivan Dodig ponovno je uvjerljivo poražen od Argentinca Davida Nalbandiana, ovoga puta u 2. kolu dvoranskog ATP turnira u švedskom Stockholmu..

Nakon što je prije točno dva tjedna u japanskom gradu Tokiju izgubio od Nalbandiana 7-6, 6-2, Dodig je doživio "deja vu" u štokholmskoj dvorani samo s "malo" drugačijim rezultatom.

Hrvatski tenisač odigrao je možda i najlošiji meč sezone osvojivši tek dva gema u cijelom susretu koji je trajao 59 minuta. Oba seta završila su identičnim rezultatom (6-1). Nalbandian ni u jednom trenutku nije pružao previše šansi Dodigu da se pokuša vratiti u meč. Argentinac je čvrsto držao svoj servis i jedinu break-priliku koju je Dodig izborio lako je neutralizirao.

Nalbandiana u četvrtfinalu, koji je na rasporedu u petak, očekuje dvoboj protiv Amerikanca Jamesa Blakea koji je iznenadio 2. nositelja turnira u drugom kolu, također Argentinca, Juana Martina del Potra.