Hrvat sigurno u finalu

Hrvatski obračun za finale Cincinnatija: Bit će to spektakularan meč!

Polufinale ATP Cincinnatija donosi nam okršaj Ivan Dodiga i Jamie Murraya te Mate Pavića i Marcela Arevala.

Ivan Dodig i Mate Pavić (Foto: Profimedia)

Ivan Dodig i Britanac Jamie Murray borit će se protiv Mate Pavića i Marcela Arevala za mjesto u finalu ATP Masters 1000 turnira u Cincinnatiju, nakon što su u četvrtfinalnom dvoboju svladali Francuza Arthura Filsa i Čileanca Nicolasa Jarryja sa 2-6, 7-6 (5), 10-6.

Pavić i Arevalo su u prvom meču današnjeg programa svladali Finca Harrija Heliovaaru i Britanca Henryja Pattena sa 6-2, 6-4.

Dodig dobio loptu u lice pa nastavio

Dodig i Murray su "preživjeli" gubitak prvog seta i ozljedu 39-godišnjeg hrvatskog reprezentativca, koju je zaradio u trećem gemu drugog seta, kad ga je Arthur Fils slučajno pogodio loptom u lice.

Dodig je prvo neko vrijeme ostao u sjedećem položaju na terenu, držeći se za bolno mjesto, potom je nekoliko minuta sjedio na klupi, da bi mu liječnika pomoć bila pružena izvan terena.

Hrvatsko-britanski par osigurao polufinale

No, kad se vratio na teren, hrvatski tenisač je bio sposoban nastaviti meč. Dodig i Murray su uspjeli doći do 'breaka' za 3-1, ali su odmah potom izgubili gem kad je hrvatski tenisač bio na servisu.

Hrvatsko-britanski par je kod 5-4 propustio dvije prilike za 'break' koje su ujedno bile i set-lopte, ali su novu priliku iskoristili u 'tie-breaku' drugog seta.

Pobjednik je odlučen u produženom 'tie-breaku', u kojem su Dodig i Murray poveli 3-0, Fils i Jarry došli do 4-4, da bi hrvatsko-britanski par nanizao tri poena i tu prednost pretvorio u pobjedu.

Marin Pongračić Krenula je Serie A: Vatreni u novom klubu debitirao crvenim kartonom, Brekalo ostao na klupi divider

Cristiano Ronaldo VIDEO Cristiano Ronaldo se propisno osramotio: Pogledajte urnebesni slobodnjak divider

Angel Gomes VIDEO Težak sudar ostavio igrača Lillea u nesvijesti 25 minuta prije nego je iznesen na nosilima divider

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽