NEVJEROJATNO

Francuski tenisač divljao na terenu: Bacao je reket u zrak, napucavao bocu vode i žestoko vikao na suca

Sudac mu je to sve dopustio, a meč je trajao samo sat vremena.

Francuski tenisač Benoit Paire ispao je u prvom kolu ATP Mastersa u Rimu. Za samo sat vremena sa 6:2, 6:1 izbacio ga je domaći tenisač Jannik Sinner.

Na Paireu se vidjelo da mu se neda igrati, bio je bez volje cijeli meč i na kraju je zasluženo ispao, a u prvom setu je počeo divljati i nastavio je sve do kraja meča.

Prvo je nakon izgubljenog poena bacio reket u zrak da bi kasnije napucavao bocu vode koju je bacio na teren. Sudac ga je lijepo zamolio da vrati bocu na mjesto, a on ju je napucao na tribine.

U drugom setu nije bio zadovoljan sudačkim odlukama pa je prestao igrati te je tražio fizioterapeuta iako mu ništa nije bilo. Sudac nije dopustio ulazak liječnika, a Francuz je nastavio igrati bez želje za pobjedom.

I nakon toga je protestirao kod suca, a njegovog protivnika Sinnera to nije zbunilo i zasluženo ga je pomeo s 2:0 u setovima.

Pogledajte OVDJE divljanje francuskog tenisača.