Ćorić propustio prilike

Adria Tour: Đoković preko Ćorića do finala

Nakon propuštenih prilika u prvom setu, Ćorić je poveo sa 2-0 u drugoj dionici, ali je odmah izgubio stečenu prednost.

U najintrigantnijem dvoboju prvog dana zadarskog turnira iz serije Adria Tour najbolji tenisač svijeta Novak Đoković svladao je hrvatskog Davis Cup reprezentativca Bornu Ćorića sa 4-1, 4-3 (1) i plasirao se u nedjeljno finale.

gol expired Đoković na haklu u Zadru: Najbolji tenisač zvijezda izazvao King Jamesa divider

Nakon propuštenih prilika u prvom setu, Ćorić je poveo sa 2-0 u drugoj dionici, ali je odmah izgubio stečenu prednost. Đoković je u 'tie-breaku' bio znatno precizniji i bolji te nakon 54 minute igre došao do pobjede koja ga je odvela u nedjeljno finale.

Bez obzira na ishod posljednjeg dvoboja u skupini, u kojem će mu suparnik biti Zagrepčanin Nino Serdarušić, koji je kao zamjena za Grigora Dimitrova ušao u turnir i u subotu pobijedio Srbina Peđu Krstina sa 4-3 (5), 4-3 (1).

gol expired Đoković se u kupaćim hlačama našalio na račun velikog suparnika divider

Na pragu finala je i Rus Andrej Rubljov koji je u subotu također ostvario maksimalan učinak. Prvo je pobijedio Marina Čilića sa 4-3 (5), 2-4, 4-1, a u večernjem dijelu programa je bio bolji od Danila Petrovića sa 4-2, 4-1. U slučaju da Čilić večeras bude bolji od Zvereva, Rubljov će imati zajamčen nastup u finalu.

Pobjednici skupina će se u nedjelju od 20 sati boriti za naslov pobjednika zadarskog turnira Adria Toura.