Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
kakva pogreška

Procurila snimka: Je li Neymar naslutio Petkovića? Vikao je, nitko ga nije doživio

Neymar je urlao na svoje igrače, znao je kako igra Hrvatska, no nitko ga nije slušao.

Hrvatska nogometna reprezentacija treći put u svojoj povijesti izborila je plasman u polufinale Svjetskog prvenstva. Vatreni su nakon penala izbacili veliki Brazil i prošli dalje.

Tamo Hrvatsku čeka neugodna Argentina s Lionelom Messijem, ali bio je i Brazil jak, pa ide kući.

Hrvatska je prikazala vrhunsku utakmicu protiv Brazila, no stigao je šok u 105. minuti. Neymar je zabio za 1:0 u produžecima.

No Vatreni tu nisu odustajali i kasnije su preko Brune Petkovića došli do 1:1 i slavili na penale.

Vatreni u Katru Englezi oduševljeni Hrvatima: Pogledajte što pišu u najpoznatijim medijima divider

Brazil se nakon zabijenoga gola nije povukao, što bi bilo i logično u takvoj situaciji pri vodstvu u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva. Minute su dijelile Brazilce do polufinala, no onda im se dogodio Petković.

Prije gola Petkovića Brazilci su jurišali u napad, kao da oni gube i moraju zabiti gol. Obrana im je pucala sa svih strana, pa je tako bilo puno prostora za Mislava Oršića, koji je sjajno povukao i asistirao Petkoviću.

Je li Neymar dao naslutiti Petkovića?

Neymar je nakon gola Brazila urlao na suigrače i govorio im da se vrate u obranu jer je ostalo još pet minuta. Nije bilo potrebno da idu u napad. Neymar je iskusan igrač, navikao je na teške poraze i velike preokrete, no nitko od igrača nije ga poslušao, pa su nastavili dalje po svom i tu se Brazil raspao.