Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
zajedništvo!

VIDEO Ovo nije prikazano u TV prijenosu: Vatreni grle Oršića, a Kovačić je morao otići do Livaje

Mateo Kovačić je nakon gola prvo otrčao do Marka Livaje i zapljeskao mu na asistenciji.

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je broncu na Svjetskom prvenstvu u Katru. Vatreni su nadigrali Maroko i slavili 2:1.

Vatreni su poveli već u sedmoj minuti preko Joška Gvardiola. Hrvatski stoper je sjajno zabio glavom na asistenciju Ivana Perišića.

No samo dvije minute kasnije stigao je šok za Vatrene. Marokanci su zabili za 1:1, no nakon toga nastavila se dominacija hrvatske nogometne reprezentacije.

Mateo Kovačić Vatreni su slavili, a za to vrijeme Kovačić je oduševio svijet: "Kakav gospodin" divider

Gol za veliku pobjedu i broncu zabio je Mislav Oršić. Napadač Dinama lijepo je pogodio u svom stilu i oduševio svijet.

Scena koja nije viđena u prijenosu uživo

Vatreni su nakon gola pohitali u zagrljaj Mislavu Oršiću, a Mateo Kovačić je posve spontano još jednom pokazao svoju veličinu.

Kovačić je nakon gola prvo otrčao do Marka Livaje i zapljeskao mu na asistenciji. Livaja je lijepo zadržao loptu i odlično je namjestio za Oršića koji takve prilike rijetko promašuje. Kovačić je prepoznao važnost Livajinog poteza i još jednom potvrdio da je u svlačionici Hrvatske odlična atmosfera.

Livaja je znao što Oršić želi, ipak ga odlično poznaje iz HNL-a i zna koliko je Oršić ubojit. Osjetili su to mnogi pa i West Ham, Tottenham i Chelsea.

Oršićev gol iz drugog kuta pogledajte OVDJE.