Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Jeste li primijetili?

Stvarno nevjerojatno: Ovo su Vatreni napravili prije svakoga gola protiv Kanade

Hrvatska je zabila četiri gola Kanadi, a podatak kod svakoga gola stvarno je nevjerojatan.

Hrvatska - Kanada (Foto: Afp)

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4:1 (2:1) u dvoboju drugog kola skupine F Svjetskog prvenstva.

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić zabio je dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Jedan podatak uočen nakon utakmice posebno je zanimljiv. Vatreni su sva četiri gola zabili tako da je lopta prije gola prošla kroz noge nekome od igrača Kanade.

Milan Borjan Oglasila se supruga Milana Borjana i objavila poruke Hrvata: ''Nije da nemam iskustva s tim'' divider

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko s po četiri boda. Tri ima Belgija, dok je bez bodova Kanada, koja više jedina u skupini nema šanse za proboj prema osmini finala.

U posljednjem, trećem kolu ove skupine F, u četvrtak od 16 sati igraju Hrvatska - Belgija i Kanada - Maroko. Hrvatskoj je dovoljan i remi protiv Belgije za osminu finala.