Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
HNS objavio grafiku

Obrana, napad, Luka može sve: Pogledajte što je Modrić s 37 godina napravio protiv Kanade

Luka Modrić odigrao je 86 minuta u pobjedi Hrvatske nad Kanadom u 2. kolu Svjetskog prvenstva.

Uvjerljiva pobjeda protiv Kanade (4:1) podignula je raspoloženje u hrvatskom taboru, koji se sprema za ključni dvoboj Svjetskog prvenstva. Hrvatska protiv Belgije traži pobjedu i plasman u osminu finala, a bilo bi idealno da to ostvare s prvog mjesta skupine F.

Iako su dva dana prošla od velike pobjede nad Kanadom, reakcije ne prestaju stizati. HNS je objavio grafički prikaz kretanja i dodira Luke Modrića na utakmici.

Luka je igrao do 86. minute dvoboja, a pokrio je praktički cijeli teren. Bilo ga je svuda, a podatak je još impresivniji ako se uzme u obzir da mu je 37 godina.

gol expired Dok kod Belgijaca plamti, Vatreni povukli neočekivani potez: Modrić i ekipa na dohvat ruke divider

Nije prvi put da Modrić leti po cijelom terenu, a sigurno ni zadnji, ali je zanimljivo vidjeti da se u ovim godinama nimalo ne štedi, a posebno se ne štedi u dresu Vatrenih...

U Naj trenutku još tijekom srijede biramo najbolju priču prvog kola SP-a. Glasajte za jednu od tri priče i osvojite nagrade.