Zanimljiva scena

VIDEO Španjolski rukometaš gađao prazna vrata s vlastite polovice pa upisao - asistenciju

Španjolski rukometaš Gassama Cissokho imao je zanimljiv potez na utakmici Europske lige.

Mamadou Gassama Cissokho (Foto: Guliver Image/GOL.hr)

Na susretu 4. kola EHF Europske lige rukometaši Sportinga svladali su mađarsku Tatabanyju sa 36:28, a utakmicu je obilježila čudesna asistencija za pogodak portugalske momčadi.

Igrala se 21. minuta drugog poluvremena, na semaforu je bilo 29:23, Mađari su imali napad, no njihov udarac je blokirao stasiti Španjolac Mamadou Gassama Cissokho i pokrenuo brzu kontru. Budući da su vrata bila prazna, okušao je udarac sa svoje polovice i pogodio gredu.

Bila je to na kraju sjajna asistencija jer se lopta odbila točno u ruke Joao Gomesu kojem nije bilo teško pospremiti loptu na prazna vrata.

Čudesnu asistenciju možete vidjeti OVDJE.