VIDEO 'Nabijem vas na k***!': Bahati Omeyer izazvao sukob

Legendarni francuski golman Thierry Omeyer nepotrebno je nakon trijumfa u finalu Lige prvaka izazvao naguravanje s igračima Barcelone...

Rukometaši Kiela i u finalu Final Foura Lige prvaka senzacionalno su preokrenuli rezultat pobijedivši na kraju Barcelonu 36-34 za svoj drugi naslov europskog prvaka.

Barcelona je dominirala finalnim dvobojem u kelnskoj Lanxess Areni sve do 42. minute, kada su njezini rukometaši poveli 25-19. Kad se već pretpostavljalo da je Kiel bez nade, Gislasonovi su se igrači preporodili. Sjajno su zaigrali u napadu, prvenstveno nakon što su postavili neprobojan obrambeni zid s Thierryjem Omeyerom na čelu (na kraju 17 obrana, u drugom poluvremenu 11).

No, Thierry Omeyer nije ostao dostojanstven u svojem trijumfu, već je nakon susreta započeo provocirati protivničku klubu.

'Omeyer je nakon utakmice prišao našoj klupi, pri čemu nas je počeo krajnje prostački provocirati. Takav rječnik od člana jednog kluba koji igra u finalu Lige prvaka u životu nisam čuo. Rekao nam je 'nabijem vas na k...!' Ponio se posve nesportski. Nisam mu čestitao jer takav čovjek to ne zaslužuje. On je ništa, njegov je klub osvojio Ligu prvaka, a ne on,' izjavio je za Večernji list golman Barcelone Danijel Šarić.

Tako je još jednom Thierry Omeyer u istoj utakmici pokazao koliko je veliki golman i koliko je bahat čovjek.