Prvi nastup na turniru

"Hrvatski div" debitirao za reprezentaciju na Euru: Nešto je viši od poznatog oca, konstitucijom više podsjeća na Igora Vorija

Sin Alvara Načinovića, Veron, upisao je prve minute za hrvatsku reprezentaciju na rukometnom Euru.

Rukometaši Hrvatske nisu se dobro proveli u prvom poluvremenu susreta protiv Crne Gore na Europskom prvenstvu i na pauzu su otišli sa zaostatkom od šest golova (15:9), ali veseli kako je mladi hrvatski reprezentativac Veron Načinović ušao u nastavak.

gol expired Kakav gaf organizatora Eura: Pomiješali testove prezimenjaka i suspendirali krivog hrvatskog reprezentativca?! divider

Hrvatski div kako su ga etiketirali domaći navijači visok je 2,04 i teži preko stotinu kilograma (108 kg) doista dobro nosi svoj nadimak, a dobro se nosio i s crnogorskim bekovima u drugom poluvremenu osobito na startu kad je bio autor dva brza gola.

Naši rukometaši u nastavku su krenuli s 5:3, međutim nisu imali odgovor za napad Crne Gore koji je bio briljantan ovaj četvrtak.

gol expired Pogledajte atmosferu na tribinama u Budimpešti: Atraktivna hrvatska navijačica skrenula poglede s parketa divider

Sinu bivšeg pivota RK Zagreba, Zameta i Hrvatske te aktualnom igraču Montpelliera ovo su bile prve minute na Euru, a kako je nešto viši i teži od oca Alvara mogao bi u budućnosti biti nasljednik Igora Vorija u kockastom dresu. Identično su visoki, ali mu legendarni hrvatski pivot bježi nekih pet, šest kilograma…

Kako komentirate poraz Hrvatske od Crne Gore?