Superkombinacija: Ivica osmi, Natko 12., trijumf Raicha

U francuskom Val d'Isereu do trijumfa je stigao Beni Raich, dok su naši aduti Ivica Kostelić i Natko Zrnčić Dim završili na 8. i 12. mjestu.

Ivica Kostelić vratio se na staze Svjetskog kupa nakon ozljede leđa koja ga je udaljila s američkog snijega prošli vikend. U francuskom Val d'Isereu najbolji hrvatski skijaš osvojio je osmo mjesto u superkombinaciji, i tako najavio povratak u borbu za najviše pozicije.

Kostelić je odvezao solidan super G u prvoj vožnji, bio je 12., ali u slalomu nije bio u svom najboljem izdanju, vjerojatno zbog tih leđa koja ga još uvijek muče, pa se nije uspio daleko probiti.

Natko Zrnčić Dim u super G-u je bio tek 21., a u slalomu se uspio probiti do 12. mjesta, uz također vožnju koja nije bila briljantna.

Do pobjede je stigao Austrijanac Benjamin Raich, briljantnom slalomskom vožnjom kojom je konkurenciju ostavio daleko iza sebe. Drugi je završio Marcel Hirscher, a treće su mjesto podijelili Manfred Moelgg i Romed Baumann.

Vodeći čovjek u Svjetskom kupu i pobjednik zadnje tri utrke Carlo Janka nije uspio završiti utrku.