Zviždali i smijali se

Incident u Parizu: Srpski navijači za vrijeme minute šutnje za Chiraca vikali "terorist, terorist!"

Odbojkaši Srbije ušli su u finale Europskog prvenstva nakon što su u polufinalu s 3:2 u setovima svladali domaćina Francusku.

Minuta šutnje za Jacquesa Chiraca (Screenshot Twitter)

Srbija će imati priliku osvojiti drugi europski naslov u odbojci od samostalnosti, točnije od 2011. Godine, kada je posljednji put bila prvak Europe.

Ipak, veliku pobjedu u polufinalu malo su zasjenili navijači. Prije utakmice jedan od gledatelja snimao je minutu šutnje za nedavno preminulog bivšeg francuskog predsjednika Jacquesa Chiraca. Srpski navijači su u tim trenucima počeli zviždati, smijati se, a potom i uzvikivati: "Terorist, terorist!"

U finalu ovogodišnjeg Europskog prvenstva za odbojkaše u nedjelju će u Parizu igrati Slovenija i Srbija.