breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"
Norvežani tek četvrti

Ruskoj štafeti zlato u biatlonu, Njemačka druga, Austrija treća

Ruska muška biatlonska reprezentacija pobijedila je u finalu štafetne utrke 4x7.5 kilometara na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju...

Rusija je slavila s prednošću od 3.5 sekunde ispred drugoplasirane Njemačke, dok je treće mjesto zauzela Austrija.

Aleksej Volkov, Anton Šipulin, Dmitrij Mališko i Evgenij Ustiugov donijeli su Rusima zlatno odličje, a u posljednjem je krugu Šipulin nadjačao Nijemca Simona Schemppa. Na trećem mjestu Austrijanci su zaostali 29.8 sekundi, dok su branitelji naslova Norvežani završili tek četvrti, nakon što je Emil Hegle Svendsen promašio tri mete u završnoj rundi pucanja.

Time je legendarnom Ole Einaru Bjornadelnu uskratio priliku za osvajanjem 14. olimpijske medalje. (TS)