Briljirao Kević

Sjajna vijest iz Švedske: Nexe gostujućom pobjedom otvorio Europsku ligu!

U posljednjih 10 minuta ušlo se s vodstvom hrvatskog doprvaka od 21:20, no tada se s nekoliko odličnih obrana istaknuo vratar Mihailo Radovanović.

Rukometaši našičkog Nexea pobjedom su otvorili natjecanje u skupini C Europske lige, oni su u susretu 1. kola kao gosti svladali švedski Alingsas sa 27:23 (13:12).

Našićani su odlično odigrali samu završnicu susreta, u posljednjih 10 minuta ušlo se s vodstvom hrvatskog doprvaka od 21:20, no tada se s nekoliko odličnih obrana istaknuo vratar Mihailo Radovanović, dok je u napadu odgovornost preuzeo Janko Kević pa je Nexe dvije minute prije kraja imao nedostižnih 27-23.

Kević je postigao osam pogodaka za Nexe, pet je dodao Halil Jaganjac, dok je kod Alingasasa najefikasniji bio Benjamin Helanders pet golova.

U 2. kolu za tjedan dana Nexe će ugostiti turski Bešiktaš.