NEVJEROJATNO

Novi debakl Zagreba: Hrvatski prvak primio najviše golova u povijesti protiv Barce

Poraz koji jako boli.

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 4. kola skupine B Lige prvaka pretrpjeli četvrti poraz, na gostovanju u Barceloni izgubili su od istoimenog domaćina sa 45:27

U prvoj utakmici pod vodstvom novog trenera Vlade Šole hrvatski prvak nije pružio nikakav otpor favoriziranom domaćinu o čemu svjedoči i čak 18 primljenih pogodaka u prvih 18 minuta utakmice pa je već u tom trenutku bilo velikih 18-4 za Barcelonu.

gol expired Žestok sukob Livakovića i zvijezde Bayerna: Hrvatski golman ga dizao s poda, a Francuz mu bahato uzvratio divider

Ostatak utakmice bio je puko odrađivanje posla. PPD Zagreb se početkom drugog poluvremena primaknuo na 26:17, no potom su se domaći ponovno uozbiljili i na kraju stigli do pobjede od 18 golova razlike.

Ovih 45 primljenih pogodaka najviše je što je Zagreb primio ikada u Ligi prvaka, dosadašnji negativan rekord bio je 43.

Zlatko Dalić Daliću je žao zbog poraza: ''Mogu samo skinuti kapu dečkima. Nismo zaslužili'' divider

Aleks Vlah s pet te Luka Lovre Klarica i Josip Božić-Pavletić s četiri gola bili su najefikasniji kod PPD Zagreba, dok su Barcelonu predvodili Dika Mem s osam te Luis Frade i Aleix Gomez Abello sa po šest pogodaka.

Nakon četiri kola PPD Zagreb je bez bodova, dok ih Barcelona ima maksimalnih osam.

U 5. kolu PPD Zagreb će za tjedan dana ugostiti Celje PL.