Bilo je i tučnjave

'Medvjedi' pali nakon produžetka protiv Olimpije!

Hokejaši zagrebačkog Medveščaka poraženi su u 7. kolu EBEL lige od ljubljanske Olimpije.

Dvoboj u Ledenoj dvorani Doma Sportova završio je 3-2 u korist gostiju nakon produžetka.

Imali su “medvjedi” vodstvo u dva navrata, ali im to nije pomoglo da dođu do četvrte ovosezonske pobjede.

Sva četiri gola u regularnom dijelu susreta postignuta su u prvoj trećini. Tomislav Zanoski prvi se upisao u strijelce i doveo Medveščak u vodstvo već u 4. minuti nakon asistencije Davida Brinea. No, vodstvo nije dugo trajalo i stvari je na početak u devetoj minuti postavio Justin Taylor. “Medvjedi” praktički u prvom sljedećem napadu po primljenom golu ponovo vode, a ovoga puta zabio je Robby Sandrock na asist Ryana Kinasewicha. Na 2-2 izjednačio je Aleš Mušič u 18. minuti.

Upravo se Mušič na kraju pokazao čovjekom odluke u produžetku, a zabio je u drugoj minuti dodanog vremena u trenucima kada je Olimpija imala dva igrača više na ledu.

Sljedeću utakmicu Medveščak igra već u nedjelju kada u sklopu 8. kola gostuje u Fehervaru kod Albe.