breaking news !: Strani mediji se raspisali o Hrvatskoj: Ustavni sud blokirao Milanoviću put za sastavljanje vlade, ali kad bi mu to uspjelo...

LP: Mladost sredila Partizan, Jugu hrvatski derbi!

Vaterpolisti Mladosti pobijedili su u Zagrebu Partizan 10-8 u dvoboju 1. kola C-skupine Lige prvaka, dok su u hrvatskom dvoboju skupine D igrači Juga u Dubrovniku nadigrali Primorje 12-7...

Antonio Petković, Petar Muslim i Ivan Buljubašić zabili su po dva gola za Mladost, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Boris Letica, Vanja Udovičić, Duje Živković i Luka Lončar. Nikola Rađen i Vladimir Vujasinović sa po dva su gola bili najbolji strijelci kod gostiju.

Već na poluvremenu momčad Emila Nikolića vodila je s golemih 7-2, te je do kraja samo održavala rezultat.

U dvoboju drugog kola Mladost će gostovati u Ateni kod Olympiacosa, koji je u subotu u Barceloni izgubio od istoimenog domaćina također 10-8.

Pred tisuću ljudi na plivalištu u Gružu Jug je četiri četvrtine mljeo riječku momčad, osjetno pojačanu u ovoljetnome prijelaznom roku. Bilo je 3-2, 2-1, 4-3 i 3-1 za igrače Elvisa Fatovića.

Frano Vićan obranio je Riječanima 11 lopti, dok je Maro Joković bio najefikasniji od igrača u polju sa četiri pogotka. Po dva su za domaće dodali Sutić, Sandro Sukno, Bušlje i Obradović.

Kod Primorja su po jedan pogodak postigli Glavan, Paškvalin, Denes Varga, Franković, Tiškivski, Barač i španjolski reprezentativac Javier Garcia. Golman Davor Car obranio je osam udaraca.

U drugom kolu natjecanja Dubrovčani gostuju prvog prosinca kod mađarskog Egera, koji je u prvom kolu poražen kod Barcelonete 10-9.