Liga prvakinja: Opet tijesni poraz Podravke

Rukometašice Podravke Vegete i nakon tri su kola natjecanja u skupini D Lige prvakinja bez ijednoga boda. U nedjelju su poražene u gostima kod ruske Zvezde sa 29-26...

Hrvatske prvakinje odlično su odigrale prvo poluvrijeme u dvorani u Čehovu, imale su nakon prvih 30 minuta tri pogotka prednosti.

No, u nastavku se igra Koprivničanki, posebno u obrambenom dijelu, potpuno raspala i rukometašice iz Zvjenigoroda, koje domaće utakmice ne mogu igrati u svojoj neadekvatnoj dvorani, na kraju su lagano došle do pobjede.

Najefikasnija u sastavu Podravke bila je Svitlana Pasičnik sa šest pogodaka, od čega četiri iz sedmeraca, dok je pet golova dodala Miranda Tatari.

Nakon tri kola u skupini D, po četiri boda imaju Krim, Györi i Zvezda, dok je Podravka na posljednjem mjestu bez bodova.

U sljedećem kolu, 7. studenoga, Podravka će na svome parketu ugostiti Györi.