Bitka za broj 2

Liga prvaka: Zagreb CO pobijedio Chambery u Francuskoj!

Rukometaši Zagreb Croatia Osiguranja slavili su u Chamberyju na gostovanju kod istoimenog domaćina 28-26 u sklopu 5. kola Lige prvaka i tako upisali četvrtu ovosezonsku pobjedu...

Na poluvremenu susreta rezultat je bio neriješen 14-14, a u nastavku je hrvatski prvak ubacio u višu brzinu i došao do pobjede koja će mu, vrlo vjerojatno donijeti željeno drugo mjesto u skupini.

Najbolji igrač Zagreba bio je David Špiler koji je postigao sedam golova, uključujući i posljednji za konačan rezultat. Imao je Zagreb vodstvo 27-26 i napad 37 sekundi prije kraja, a potom je Špiler postignutim golom potvrdio pobjedu. Pored Špilera najefikasniji igrači Zagreba bili su Ivano Balić i Marko Kopljar, obojica su zabili po pet golova.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu za tjedan dana, sastav Ivice Obrvana će ponovo odmjeriti snage protiv Chamberyja, ovoga puta u zagrebačkoj Areni.