Kostelić: Glupa me pogreška koštala postolja!

Ivica Kostelić zadovoljan je svojim nastupom u superveleslalomu, dan nakon što je osvojio veliki Kristalni globus...

Na nedjeljnoj utrci super G-a u norveškom Kvitfjellu najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je osmo mjesto, dok je Natko Zrnčić-Dim završio na 33. mjestu...

Ivica Kostelić, koji je u subotu osigurao ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu, nakon utrke je komentirao:

''Dobro sam vozio, no glupa pogreška me koštala postolja. No, i ovim rezultatom sam zadovoljan jer mi je dosad u Kvitfjellu u super G-u najbolji rezultat bilo 29 mjesto. Osjećam se dobro, koljeno dobro funkcionira, a bio sam malo i ohrabren dobrom vožnjom u spustu. Sve u svemu sam zadovoljan današnjim nastupom.''

Natko Zrnčić Dim je, pak, izjavio:

''Opet sam za nekoliko stotinki ostao bez bodova. Imao sam dvije pogreške koje su me koštale bodova i nadam se da će se ove stotinke u sljedećoj sezoni pretvoriti u bodove. Prečesto sam završavao utrke na 31., 32., 33. mjestu ove sezone.''