Rukometaši Hrvatske odigrali su nešto slabiju utakmicu u Manheimu, nakon lude utakmice protiv Španjolske, Austrija se činila naoko kao lak protivnik, ali uspjeli su izvući velik bod, završilo je 28:28 u SAP Areni.
Tri vijesti o kojima se priča
''Zasluženo su uzeli bod. Preteška utakmica, opet fenomenalno otvaranje. Vratili su se, znali smo da će biti teško, nakon onakvog uragana protiv španjolske. Spustili smo se na zemlju, možda je to i dobro. Mogli smo prelomit utakmicu u drugom poluvremenu s igračem više, ali eto… to je sport, to je rukomet'', rekao je Duvnjak za RTL televiziju.
Još jedan šokantan transfer: Umjesto Hajduka izabrao niželigaša
Našim rukometašima slijedi popravni ispit protiv Rumunjske u utorak, ulazimo u susret kao veliki favoriti i izgledan nam je drugi krug Europskog prvenstva.