Rukometaši danskog prvaka Aalborga ugostili su Holstebro u sklopu danskog prvenstva, a gledatelji i igrači opet su doživjeli pravi šok.
Utakmicu je sudio slavni danski par - Jesper Madsen i Mads Hansen, a u jednom trenutku utakmice Madsen se srušio u nesvijest i to drugi put u malo više od dva tjedna.
Nije poznato zašto je Jesper Madsen uopće dobio dozvolu za suđenjem, no opet mu se dogodilo isto nakon 20. veljače.
Prvi put se srušio na utakmici Lige prvaka između Veszprema i Sportinga. Sve se to dogodilo pred očima Hrvata, Luke Cindrića i Nikole Grahovca.
Navijači i igrači na terenu bili su šokirani. Srećom, slavni sudac došao je k svijesti, ali je iznesen na nosilima. Utakmicu je nastavio suditi samo njegov kolega, kao i danas nakon drugog pada u nesvijest.